2.7 C
New York
Thursday, February 22, 2024

Buy now

Lumi, Blerandos: Veç ke qejf me shti spica

Debatet sot mes Lumbardhit dhe Blerandos vazhduan për një kohë të gjatë.

Blerando i tha se Lumbardhit me dron nga jashtë i kanë sjellë informacione nga jashtë.

E këtë gjë e mohoi duke i thënë se Lumbardhi çdo herë dëshiron që të ketë debate me të tjerët.

“Asnjëherë nuk të kam parë pozitiv çdo herë dëshiron të shtish shpica”, ka thënë Lumbardhi.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit