2.7 C
New York
Thursday, February 22, 2024

Buy now

Lumbardhi reagon për herë të parë pasi u shpall fitues i Big Brother VIP Kosova 2

Laumbardh Salihu është fituesi i çmimit të madh të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova 2.

Ai fitoi çmimin prej 144 mijë euro.

Modeli dhe ish-futbollisti tha se ka premtuar se do dilte fitues dhe tani e arriti. Ai po ashtu tha se i do të gjithë ata që e mbështetën në këtë rrugëtim.

“Ju kom premtu edhe e qova deri ne fund, ju dua pa fund“, ka shkruar Lumi, përcjell Insjaderi.

Banorët që preken finalen janë: Edona James, Blerando, Lumbardh Salihu dhe Shqipe Hysenaj.

Dy finalistët e parë që u eleminuan janë: Edona dhe Shqipja.

Ata kanë kaluar 105 ditë qëndrimi brenda shtëpisë më të famshme në vend.

Mbrëmë secili nga finalistët u surprizua nga familjarë të tyre dhe me dhurata të veçanta nga Vëllai i Madh.

Të gjithë banorët dhuruan spektakël e përcollën shumë emocione përmes ekranit.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit