28.2 C
New York
Wednesday, May 22, 2024

Buy now

Luizi zbulon pak nga bashkëpunimi i tij me Getin (Video)

- Advertisement -

Dy artistët e njohur, Luiz Ejlli dhe Ghetto Geasy kanë bashkuar forcat për një bashkëpunim.

Kënga e cila titullohet “Ding Ding” dhe pritet të lansohet së shpejti, por ende nuk ka një datë të caktuar.

Luizi përmes një postimi në Instagram ka zbuluar pak nga bashkëpunim i tij me Getin.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit