27.1 C
New York
Wednesday, May 22, 2024

Buy now

Luizi ndryshon pamjen, por reagimi i Kiarës nuk duhet humbur

- Advertisement -

Luizi ka vendosur të rikthejë look-un e tij të famshëm duke i lyer flokët bjond. Direkt pas lyerjes ai ka pyetur bashkëshorten Kiara Tito sesi i duket.

“Kiara si i kam tani”? e ka pyetur këngëtari Kiarën, së cilës i ka pëlqyer shumë ndryshimi që Luizi ka bërë.

“Tani po, ka lezet”- u shpreh Kiara, ndërsa këngëtari nga lumturia filloi të këndonte dhe kërcente në mes të sallonit.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit