25.5 C
New York
Wednesday, May 22, 2024

Buy now

Luizi i bashkohet Arbanës në Big Brother Vip Kosova? Artisti shton dyshimet me përgjigjen e tij

- Advertisement -

Luiz Ejlli mund të jetë pjesë e Big Brother Vip Kosova këtë edicion në rolin e produksionit. Këto janë zërat që qarkullojnë prej disa kohësh në rrjet dhe artisti shkodran ka zgjedhur të mos i mohojë.

Në një konferencë me mediat kosovare, ku zyrtarizoi bashkëpunimin si ambasador i pijes energjike Golden Eagle, Luizi u pyet për thashethemet që qarkullojnë se ai do të jetë pjesë e Big Brother Vip Kosova. Ai qeshi fillimisht dhe pastaj zgjodhi të mos japë një përgjigje konkrete për të shtuar akoma më shumë kuriozitetin e ndjekësve. SHIKO MË SHUMË NË VIDEON MË POSHTË:

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit