16 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Luana Vjollca shqetëson të gjithë me këtë fotografi

- Advertisement -

Luana Vjollca është ndër moderatoret më të komentuara nga paraqitja e jashtme dhe jo vetëm.

Ajo së fundi po shijon disa ditë pushimi, nga ku edhe po poston foto të ndryshme, shkruan Kosovarja.

E hipur në një karrocë kali, Luana ka shqetësuar ndjekësit me ndryshimin drastik të gjoksit.

Poshtë kësaj foto të komentuar ajo ka shkruar: “Opppaaaa”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit