27.6 C
New York
Wednesday, June 19, 2024

Buy now

Lotina na “luan mendsh” me postimet e fundit

- Advertisement -

Vajza e Lutfi Hazirit, Lotina Haziri ka postuar disa foto të zjarrta nga pushimet në Afrikë.

E veshur në bikini, dhe në veshje verore, ajo duket mahnitëse, thuajse si një sirenë.

Por çka bie në sy është mbishkrimi në këto foto.

“Dita e Mozit çdo ditë”, shkruan ajo. E ka fjalën për Mozzikun a po jo?

Mund të jetë një imazh i 11 persona, plazh dhe teksti që thotë "Liked by bytyqivalentina and 3 437 others lotinahaziri mozi day everyday View all 29 comments"

Mund të jetë një imazh i 1 person dhe plazh

Mund të jetë një imazh i 2 persona, njerëz që po notojnë dhe oqean

Mund të jetë një imazh i 1 person

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit