9.3 C
New York
Saturday, April 20, 2024

Buy now

Lladrovci përkujton Shaban Shalën në përvjetorin e vdekjes

- Advertisement -

Me rastin e 10 vjetorit të ndarjes fizike të Heroit të Republikës së Kosovës, Gjeneral Major Shaban Shala, Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci me bashkëpunëtor bënë homazhe në varrezat e dëshmorëve në Velani, Prishtinë, me ç’rast vendosen buqeta lulesh.

Ne nderim të jetës dhe veprës së Heroit të Kosovës, Gjeneral Major Shaban Shala, homazhe bënë familjet e dëshmorëve të Komunës së Drenasit dhe personalitete të ndryshme të Republikës së Kosovës.

https://www.facebook.com/437470389681459/posts/4779322098829578/

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit