22.9 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

Lladrovci ju dëshiron mirëseardhje dy drejtorëve të rinj, Arian Krasniqit dhe Albulena Saliukut

- Advertisement -

Sot, kanë filluar punën në krye të drejtorive, dy drejtorë, Arian Krasniqi dhe Albulena Saliuku, të cilëve kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ju ka dëshiruar mirëseardhje.

“Suksese Arian dhe Albulenë, pres më të mirën nga përkushtimi dhe përvoja Juaj”, ka shkruar Lladrovci.

Postimi i plotë:

Sot, është dita e parë e punës për drejtorin e Gjeodezisë, Kadastrës dhe Pronës, Arian Krasniqit, dhe Drejtoreshën e Buxhetit dhe Financave, Albulena Saliuku.

Drejtoreshat e drejtorët e drejtorive, janë bartësit kyç të performancës komunale, andaj, ekipi ynë i shkëlqyer, me Arianin dhe Albulenën do të vazhdojë të jetë më i miri në nivel nacional.

Suksese Arian dhe Albulenë, pres më të mirën nga përkushtimi dhe përvoja Juaj!

https://www.facebook.com/share/p/hTLsbhPUvgWG3Rx1/?mibextid=WC7FNe

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit