1.8 C
New York
Wednesday, December 6, 2023

Buy now

Linja e veshjeve e Kylie Jenner fiton 1 milion dollar në vetëm një orë

Kylie Jenner tregoi sërish se është një emër i fortë në botën e biznesit.

26-vjeçarja ka në dorë një sipërmarrje të suksesshme. Një përfaqësues i Khy, linja e re e veshjeve të Jenner, konfirmoi për Page Six se marka tejkaloi 1 milionë dollarë në shitje vetëm një orë pas publikimit të produkteve.

 

Linja e veshjeve e Kylie Jenner fiton $1 milion në vetëm një

Produktet përfshinin një pallto ($198), xhaketë bomber ($118), fustan ($98) etj.

Linja e veshjeve e Kylie Jenner fiton $1 milion në vetëm një
Linja e veshjeve e Kylie Jenner fiton $1 milion në vetëm një

Themeluesja e Kylie Cosmetics ngacmoi pak për linjën e saj të veshjeve më 25 tetor, vetëm disa ditë para se të dilte në treg koleksioni. Ajo u vlerësua si Marka Novatore e Vitit nga Wall Street Journal në ceremoninë Innovator Aëards, që vlerëson talentet dhe risitë në një sërë disiplinash, duke përfshirë modën, artin, letërsinë etj.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit