9.3 C
New York
Saturday, April 13, 2024

Buy now

Linda Halimi publikon fotografi provokuese në Instagram, vazhdon ta quajë veten “magnet”

- Advertisement -

Ajo ka publikuar një fotografi provokuese ku vë në pah format e saj të tonifikuara, duke i lënë ndjekësit e saj pa frymë.

Në imazhin e publikuar, Linda shfaqet në plazh me bikini shumëngjyrëshe, duke shtuar një prekje elegance me një shami të gjatë që i binte lehtësisht përgjatë kofshëve.

Ky aksesuar i shtoi më shumë shkëlqim pamjes së saj, ndërsa linjat dhe tonifikimi i trupit të saj bënë që fotografia të merrte shumë vlerësime nga ndjekësit e saj.

Nën foton, Linda ka vendosur emoji të magnetit duke iu referuar vetes si një “magnet”, një ndër frazat për të cilën ajo u bë e njohur gjatë qëndrimit në “Big Brother VIP Kosova”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit