10.5 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Lëkundje tërmeti në Mal të Zi

- Advertisement -

Në Mal të Zi ka ndodhur edhe një termet.

Kësaj radhe, termeti i ri kishte intensitetin e 3.6 shkallëve të rihterit.

Epiqendra e tërmetit ishte katër kilometra në jugperëndim të Çaragjes, që është pjesë e komunës së Nikshiqit, në kufi me Bosnjën e Hercegovinën.

Termeti u regjistrua në orën 6:11 në zonën epiqendrore të Nikshiqit dhe thellësia ishte 14 kilometra.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit