-0.4 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Ledri e poston në “Instastory” Dafina Zeqirin

Ditët e fundit më shumë se kurrë u komentua raporti i Ledrit dhe Dafinës.

Ledri edhe vet e konfirmoi në këngën e tij se Dafina ia bëri bllok në rrjete sociale.

Po blloku nuk po i pengon ta ndaj në “Instastory”, edhe emrin e Dafinës.

Ai së fundmi ndau një list ku kryeson i pari në listë, ku poshtë tij është edhe Dafina, shkruan “Kosovarja”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit