1.1 C
New York
Wednesday, November 29, 2023

Buy now

Ledi refuzon kërkim faljen e Bucit: Shfrytëzon çdo gjë të mundur për të arritur qëllimin e tij

Pasi lexoi porosinë e kutisë së fatit, konkurrentja e eliminuar e mbrëmjes, Ledi, është pyetur nga nikoqiri i spektaklit, Alaudini, nëse do t’ia falë Bucit apo jo.

Pyetja e Hamitit erdhi pasi që Buci i dha Ledit, teksa po dilte nga shtëpia një mesazh.

“Më fal për të gjitha, por kjo ishte pjesë e lojës”, i ka thënë Buci, Ledit.

Por, kërkim falja u refuzua ‘live’ në skenë nga Ledi.

“Absolutisht që jo, sepse e di që ende aty brenda do të shfrytëzojë lojën e mëparshme dhe çdo gjë të mundur derisa të arrijë qëllimin e tij”, tha ajo.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit