7.9 C
New York
Saturday, December 2, 2023

Buy now

LDK sot mban Kuvendin Zgjedhor

Lidhja Demokratike e Kosovës sot do të mbajë kuvendin e 10 zgjedhor.

Ky kuvend do të mbahet në sallën e sporteve në Pallatin e Rinisë dhe do të nisë në orën 10:00.

Mediet mund të marrin pamje në fillim të punimeve, si dhe fjalimin e Lumir Abdixhiku. Gjithashtu, pas përmbylljes së procesit zgjedhor kryetari i LDK-së deklarohet për medie

Ndërsa në orën 17:00 LDK mban Konventën Programore ku do të shpalosen 100 zotimet.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit