8.2 C
New York
Friday, April 19, 2024

Buy now

Laporta zbulon se refuzoi 200 milionë euro për Lamine Yamal

- Advertisement -

Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta ka zbuluar se kanë refuzuar 200 milionë euro për Lamine Yamal.

“Ne po marrim oferta të çmendura dhe kemi refuzuar një propozim me vlerë 200 milionë euro për Lamine Yamal, nuk ka asnjë shans”, u shpreh Laporta.

“Ne i besojmë Lamines dhe nuk kemi nevojë të shesim askënd”.

“Kemi marrë oferta për Balde, Fermín, Pedri, de Jong, Araujo, oferta të mëdha për Gavi, por nuk duam t’i shesim”.

Është raportuar që është skuadra e Paris Saint-Germainit që ofroi 200 milionë euro për talentin spanjoll.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit