28.2 C
New York
Wednesday, May 22, 2024

Buy now

Lajmërohet Teuta Selimi pasi raportoi dhunën në familje

- Advertisement -

Brenda 48 orëve, këngëtarja nga Kosova, Teuta Selimi, ka denoncuar për dhunë bashkëshortin dhe vëllain e saj.

Me siguri të gjithë kanë qenë një pritje për një reagim nga vetë këngëtarja lidhur me lajmin që bëri bujë kudo nëpër rrjet. Një i tillë ka ardhur por në fakt nuk është një deklaratë lidhur me ngjarjen.

Ajo ka publikuar një poster teksa njofton për një koncert që do të zhvillojë në Zvicër.

Kjo lë të kuptohet se është në gjendje të mirë dhe pavarsisht vështirësive apo problemeve ajo ka vendosur të vazhdojë jetën normalisht dhe të mos dorëzohet.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit