29.8 C
New York
Wednesday, June 19, 2024

Buy now

Lady Gaga shtatzënë për herë të parë?

- Advertisement -

Superylli i muzikës pop, Lady Gaga me paraqitjen e fundit ka ndezur thashethemet se mund të jetë shtatzënë,

Në dasmën e motrës së saj 38 vjeçarja u pa me barkun e rrumbullakosur.

Megjithatë, ajo dhe partneri i saj Polansky, nuk e kanë konfirmuar akoma lajmin, për t’ua bërë me dije fansave.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit