33 C
New York
Thursday, June 20, 2024

Buy now

Labi, Ledri, Lumi B, PM dhe Dagz sjellin versionin e ri të këngës “Kujt i paske ngja”

- Advertisement -

Këngëtari i njohur Labinot Tahiri ka rikthyer hitin e tij “Kujt i paske ngja”.

Versioni i ri i kësaj kënge ka ardhur në bashkëpunim me Ledrin, Lumi B, Dj Pm e Dj Dagz.

Këngën mund ta dëgjoni më poshtë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit