-0.3 C
New York
Wednesday, November 29, 2023

Buy now

Kylie Jenner me një dukje shumë atraktive për promovimin e partneritetit të pijeve “Glow Beverages”

Kylie Jenner ka veshur një fustan të hapur në pjesën e përparme, teksa festoi partneritetin e saj të ri me “Glow Beverages”.

Bukuroshja 26-vjeçare tregoi bukurinë e saj me një fustan të zi të ngjitur që nxirrte në pah figurën e saj të pabesueshme.

Duke tërhequr fokusin e reklamës, nëna e dy fëmijëve postoi një mori fotografish për të promovuar partneritetin e pijeve, shkruan DailyMail.

Themeluesja e “Kylie Cosmetics” ka bashkëpunuar me markën që nga maji i këtij viti dhe ajo ka aksione në kompani, sipas “Elle”.

Kylie dukej e shkëlqyer në fotografitë, pasi zbuloi se si arrin një shkëlqim të përditshëm të grimit natyral.

Bukuroshja postoi një video 38-sekondëshe nëpër rrjetet e saj sociale, duke përdorur produktet e saj.

Në një mbishkrim në Instagram, ajo u shkroi 398 milionë ndjekësve të saj, “Makijazh i shpejtë i përditshëm duke përdorur @kyliecosmetics”.

Kylie, e cila është në lidhje me Timothee Chalamet, kishte veshur një bluzë asimetrike ngjyrë kafe në klip, duke ngacmuar dekoltenë e saj të bollshme.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit