22.9 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

Ky ishte reagimi i Dj PM pas eliminimit të Sarës

- Advertisement -

Sarah është banorja e eliminuar sonte nga Big Brother VIP.

Nga televotimi që është hapur të shtunën që lam pas, Dj Dagz dhe Sarah  përgjatë këtyre ditëve ishin nën ethe të vendimit final që nxorri Sarën jashtë shtëpisë së Big Brother, sipas votave të publikut.

Ajo sonte ka lënë shtëpinë më të famshme në Shqipëri, ndërsa nga studio Arbana ka pyetur Dj PM se cili dëshironte të largohej, duke pasur parasysh se Dj Dagz është shoku i tij i ngushtë, ndërsa Sarah e dashura e tij.

PM u shpreh se cili do të dilte, ai është i lumtur, ndërsa u shpreh se Dj Dagz sipas tij duhet të largohet sonte pasi kanë shumë plane bashkë jashtë.

Deri te vendimi i Dj Dagz mbetet të shihet në momentin kur ai do të shkojë në dhomën e surprizave për të vendosur për rrugëtimin e tij në Big Brother.

Për largimin e Sarës ai u shpreh I lumtur, madje uroi që mos të ketë biletën kthyese.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit