7.2 C
New York
Friday, December 1, 2023

Buy now

Ky është vëllai i Edona James, ja me çfarë merret

Edona James nuk ka folur shumë për familjen e saj në kuadër të jetesës në “BBVK”.

E, megjithatë, në një moment ajo e ka përmendur vëllain e saj.

Në një bisedë me Lumbardhin, Edona ka treguar se vëllai i saj quhet Kushtrim, ka biznes për rregullimin e kopshteve dhe se është i martuar e ka dy fëmijë.

Edona, e ka përshëndetur kuanten e saj, duke treguar se ajo kujdeset për Instagramin e saj.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit