25.6 C
New York
Wednesday, October 4, 2023

Buy now

Ky është mesazhi i shfaqur nga tifozët rumunë, që u bë shkak për ndërprerjen e ndeshjes

Është ndërprerë ndeshja mes Rumanisë dhe Kosovës.

Gjyqtari kryesor ndeshjes ka vendosur për ndërprerjen e ndeshjes, pasi disa tifozë rumun kanë shfaqur mesazh nacionalist dhe skandaloz.

Ata kanë shfaqur një parullë ku thuhet “Kosova është Serbi”.

Pas kësaj Willy Delajod ka vendosur për ndërprerjen e ndeshjes dhe ka urdhëruar futbollistët që të largohen drejt zhveshtoreve. /Express/

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit