14.5 C
New York
Saturday, September 23, 2023

Buy now

Ky do të jetë emisioni që do të moderojë Dea Mishel

Këtë fillim sezoni televiziv duket sikur do të ketë shumë risi, teksa shumë personazhë të “Big Brother VIP” do të jenë moderatorë të programeve të shumta në ‘Top Channel’.

Një prej tyre është edhe Dea Michelle. Teksa ka qenë pjesë e “E diell” prej kohësh, tashmë ajo do të moderojë një emision të sajin.

Burime për “Iconstyle” bëjnë me dije se programi që do të drejtojë ish-finalistja e “BBVIP” do t’i dedikohet TikTok-ut, personazheve më të komentuar dhe trendet e reja.

Do të jetë më tepër e lidhur me rininë, teknologjinë dhe rrjetet sociale.

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit