11.2 C
New York
Wednesday, February 28, 2024

Buy now

Kush po i dërgon tulipan të bardhë Afrona Dikës?

Bukuroshja Afrona Dika është shumë pranë publikut përmes mediave sociale ku publikon momente të shumta nga jeta saj.

Afrona ka ndarë një foto në ‘Instagram’ ku shihet e lumtur dhe me lule tulipane të bardhë në dorë.

Me ketë ajo po i bënë ndjekësit mjaft konfuz.

Andaj komentet e ndjekësve ishin të shumta të tipit “kush te ka dërguar këto tulipanë”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit