13.2 C
New York
Thursday, February 29, 2024

Buy now

Kush po e bën të lumtur Fjoralba Ponarin?

Moderatorja e njohur Fjoralba Ponari është mjaft aktive në mediat sociale.

Ajo ka publikuar disa foto në ‘Instagram’ ku shihet më e lumtur së kurrë, e për ketë ka treguar vetë moderatorja.

“Cik si petull, por e lumtur!” shprehet ajo.

Kujtojmë se pak ditë me parë kanë qarkulluar lajme se Fjoralba është larguar nga Top media, dhe do të shohim shumë shpejt në një televizion tjetër, andaj se sa janë të vërteta këto mbetët për të parë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit