16.2 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Kurti publikon foto nga Kotori: Do të diskutojmë Planin e Rritjes së BE-së dhe çështjet rajonale

- Advertisement -

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka publikuar fotografi nga darka e shtruar nga kryeministri malazes, Milojko Spajic, në Kotorr të Malit të Zi, ku edhe po mbahet Samiti i liderëve të Ballkanit Perëndimor dhe BE’së.

“Do të diskutojmë përparimin tonë në Agjendën e Reformës së Planit të Rritjes së BE-së dhe çështjet rajonale, duke përfshirë gjendjen e zbatimit të marrëveshjeve që kemi arritur në Procesin e Berlinit”, ka shkruar Kurti në “X”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit