25.6 C
New York
Wednesday, October 4, 2023

Buy now

Kunatat bukuroshe, shkëlqejnë në imazhin e fundit

Dy nga kunatat e estradës, Elita Rudi dhe Blerina Bokshi po marrin vëmendje me paraqitjet e tyre në rrjetet sociale.

Bukuroshet mbrëmjen e sotme kanë mahnitur me dukjen e tyre në një dasmë.

Të kuruar në çdo detaj, ato dukeshin mahnitëse.

Ndryshe, ato njihen për jetë luksoze si dhe për stil të veçantë.

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit