19.5 C
New York
Saturday, June 3, 2023

Buy now

Kumbulla rinovon me Romën

Marash Kumbulla rinovoi me Romën deri në 2027. Marrëveshjes së mëparshme i shtohen dhe dy sezone sipas asaj që shkruajnë mediat italiane.

Mbrojtësi shqiptar sipas “Gazzeta dello Sport” edhe pse nuk është titullar gëzon pëlqimin e drejtuesve. Kumbulla do të përfitojë 1 milionë e gjysmë euro në sezon. Marash Kumbulla u transferua nga Verona te Roma në verën e vitit 2021.

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit