9.9 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Kujdes në zgjedhjen e kornizës së syzeve, ja disa forma ideale

- Advertisement -

Ndonëse njihen si pajisje optike e projektuar për të korrigjuar vizionin njerëzor, syzet janë edhe bizhuteri elegante për çdo zonjë.

Fatkeqësisht shumica prej tyre janë komplekse për shkak të vizionit të dobët dhe syzet të cilat në mendjen e tyre duket të papërshtatshme për fytyrën.

Megjithatë, shpresa s’duhet humbur pasi ato theksojnë stilin por dhe personalitetin tuaj!

Sot ka shumë gota të formave të ndryshme të syzeve: a-la Grigory Leps ose syri i maceve, në një kornizë të trashë plastike apo metal hollë. Prandaj gjithnjë kur t’i blesh ato, është e rëndësishme të zgjedhësh kornizën që do të dukej e mrekullueshme për ju!  /Klan Kosova/

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit