27.6 C
New York
Wednesday, June 19, 2024

Buy now

Ku “humbi” Luana Vjollca?

- Advertisement -

Këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca, ditëve të fundit po qëndron në Itali.

Pas një kohe të gjatë pa projekte muzikore, dhe pa shfaqje televizive, Vjollca ka vendosur të gjejë pak qetësi për veten.

Moderatorja është në Toskanë ku edhe po i kalon ditët me diell.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit