-0.8 C
New York
Wednesday, February 21, 2024

Buy now

Kryetari i Deçanit reagon për vdekjen e Qazim Alajt

Për vdekjen e Qazim Alajt nga Deçani, ka njoftuar para pak minutash edhe kryetari i Komunës, Bashkim Ramosaj.

Ramosaj ka shprehur ngushëllime për familjen Alaj e për miqtë që e kanë njohur Qazim Alajn.

“Tronditës dhe pikëllues lajmi për ndarjen nga jeta tragjikisht, i të riut Qazim Alaj nga fshati Dranoc i Deçanit!Bashkëndjejmë dhembjen me familjen Alaj, miqtë dhe gjithë ata që e njohën!Ngushëllimet më të sinqerta! Zoti ju dhashtë forcë!BR”, ka shkruar ai.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1401012407178714&id=100018099055909&mibextid=Nif5oz

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit