30.1 C
New York
Saturday, June 22, 2024

Buy now

Kriset miqësia mes Meritonit dhe Romeos? Ja çfarë ndodhi mes dy shokëve (Foto)

- Advertisement -

Në nisje të formatit të “BBV3”, Meritoni dhe Romeo kishin një marrëdhënie të ngushtë me njëri-tjetrin, por gjatë rrugëtimit të tyre patën disa keqkuptime gjë që solli krisje në raportin e dy shokëve, të cilët njiheshin që prej jashtë shtëpisë.

E megjithatë, në afërsi të fundit të programit, ata bënë paqe dhe gjatë gjithë kohës u panë të jenë pranë njëri-tjetrit dhe po ashtu duke e mbështetur njëri-tjetrin në lojë, sidomos Meritoni-Romeon, ku ky i fundit u sulmua shumë prej banorëve të tjerë.

Mirëpo pas daljes nga formati, diçka ka rënë në sy mes tyre. Ata vazhdojnë të mos e ndjekin njëri-tjetrin në rrjetet sociale, e po ashtu edhe partneret e tyre, Ilnisa dhe Heidi nuk janë bërë follow në instagram.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit