29.8 C
New York
Wednesday, June 19, 2024

Buy now

Kriset marrëdhënia mes Heidit dhe Borës? (Foto)

- Advertisement -

Pas përfundimit të edicionit të tretë të reality show-t, “Big Brother VIP”, Heidi Baci dhe Bora Zemani janë parë në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Ish-banorja e shtëpisë më të famshme në Shqipëri ishte e shoqëruar pikërisht nga moderatorja e njohur në festën që u organizua në lidhje me mbarimin me shumë sukses të BBV3.

Pas “After Party-t” të BBV3 dhe pas pushimeve në jug me Romeo dhe Donald Veshajn, siç duket Bora dhe Heidi kanë vendosur t’i shkëpusin marrëdhëniet me njëra-tjetrën, ose të paktën kështu e tregojnë veprimet e bëra prej tyre, të cilat janë fshirë dhe nuk ndiqen më nëpër rrjete sociale.

Rikujtojmë që Romeo së bashku me Heidin ishin dy finalistë të edicionit të tretë të reality show-t, ku për herë të parë një çift mbërriti në finale. Heidi mori vendin e 4-ët e ndërsa Romeo të 3-in.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit