22.7 C
New York
Monday, May 20, 2024

Buy now

Kriset marrëdhënia e Bardhit me menaxherin, Sara tregon mesazhet! Zbulon dhe takimin e parë me ‘vjehrrën’

- Advertisement -

Reperi nga Kumanova dhe modelja, së fundmi janë në qendër të vëmendjes pasi dalja e tyre nga formati u shoqërua me deklarata dhe reagime të forta.

Së fundmi Sara Gjordeni ka dhënë një tjetër intervistë për “MeKast” nga Megi Pojani ku ka treguar marrëdhënien e saj me Bardhin jashtë shtëpisë si dhe takimin me familjarët e tij.

Ajo thotë se ishte në dijeni për daljen e Bardhit:

Unë e dija se Bardhi do të dilte atë ditë e dija edhe për nënën por mënyra si Bardhi u nxor nga formati për mua ishte pak traumatike.
Sara tha se statuset e bëra nga Jetmir Agaj i kishin shqetësuar duke theksuar njërin prej tyre.

Statuset e menaxherit të tij që na kanë shqetësuar vazhdimisht ka qenë një postim që thoshte: Ti Bardhin nuk ke për ta parë më kur të dalësh vetëm do i dëgjosh këngët dhe do qash.

Dhe normalisht unë nuk mund të kem marrëdhënie të mirë me dikë i cili është shprehur ashtu pa më njohur.

Megi: Po marrëdhënia e Bardhit aktualisht me menaxherin?

Sara: Nuk kanë kontakt, jo

Ajo ka treguar për momentin kur është takuar me mamanë e Bardhit:

Ishte akoma me ngjitëset e serumeve, ka qarë shumë kur më pa me priti me krah hapur.
Megi: Si të quan?

Modelja: Sara

Megi: Je ti vajza e parë që Bardhi ka çuar në shtëpi?

Sara: Po ma ka thënë vetë. Më tha je vajza e parë që unë çoj tek nëna.

Megi: Po follow pse nuk të bëri?

Sara: Bardhi nuk ka akses në instagramin e tij.

Sara ka treguar se në “Big Brother” hyri për të luajtur dhe qëllime të qarta

Sara: Para se të futesha në Big Brother kam lëshuar shtëpinë me qira  kam nxjerr makinën në shitje dhe lashë punën.

Megi: A ke bërë seks me Bardhin?

Sara: Kur

Megi: Kur ishe ne Kumanovë?

Jo, le ta lëmë mister.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit