16 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Kris Jenner tregon nëse e ka në plan të tërhiqet nga karriera e saj

- Advertisement -

Kris Jenner ka folur për të ardhmen e karrierës së saj.

68-vjeçarja ka menaxhuar karrierën e vajzave të saj për shumë vjet, dhe kështu është bëra menaxherja më e njohur si “nënë”.

Në një intervistë të re, Kris zbuloi nëse ka ndonjë plan për t’u tërhequr.

“Jo”, tha ajo për James Corden.

“Sepse nëna ime doli në pension kur ishte 82-vjeçare”, u shpreh më tej ajo.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit