25.6 C
New York
Wednesday, October 4, 2023

Buy now

Kosova kërkon tre pikët kundër Rumanisë | Këto kanale televizive shqiptare e transmetojnë LIVE ndeshjen

Kosova dhe Rumania do të ballafaqohen sot në kuadër të ndeshjeve kualifikuese për Kampionatit Evropian.

Ndeshja do të luhet në stadiumin “Arena National”, duke filluar nga ora 20:45.

Ndeshja mes Rumanisë dhe Kosovës do të transmetohet në Klan Kosova, Art Sport 1 dhe SuperSport Kosova 1.

Rumania renditet në vendin e dytë në Grupin I, me 9 pikë, nga pesë ndeshje, teksa Kosova pozicionohet në pozitën e pestë me katër pikë

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit