11.3 C
New York
Wednesday, April 24, 2024

Buy now

Komisioni për Arsim i Kosovës pret në takim komisionin homolog nga Shqipëria

- Advertisement -

Sot, Komisionin për Edukim dhe Mjetet e Informimit Publik i Shqipërisë, do të vijë në takim me Komisionin e Kosovës për Arsim.

Takimi do të mbahet nga ora 11:00, shkruan lajmi.net.

Njoftimi i plotë:

Sot Komisioni për Arsim pret në takim komisionin homolog të Kuvendit të Shqipërisë

Sot Komisioni për Arsim, Shkencë, Teknologji, Inovacion, Kulturё, Rini dhe Sport, pret në takim Komisionin për Edukim dhe Mjetet e Informimit Publik nga Kuvendi i Republikës së Shqipërisë.

Vendi: C301

Koha: 11:00

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit