11.2 C
New York
Wednesday, February 28, 2024

Buy now

Kjo është arsyeja që Ronela surprizoj Edonën

Finalistja e “Big Brother VIP Kosova”, Edona James për gjatë rrugëtimit të saj ka ngjallë shumë dinamika dhe momente të bukura.

Në natën finale Edona është surprizuar nga këngëtarja e njohu Ronela Hajati.

Ajo shumë herë ka treguar se Ronela është një nga këngëtaret e skenës qe e pëlqen shumë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit