13.3 C
New York
Wednesday, February 28, 2024

Buy now

Kjo është arsye që nuk qëndruan në natën finale Adri dhe Iliriana

Mbrëmë ishte nata finale e këtij edicioni ku fitues u zgjedh Lumbardhi.

Çifti qëndruan rreth një orë në studio ku më pas u larguan arsye ishte sepse Iliriana nuk e kishte në gjendje të duhur fustanin.

Në një videolive në Tik-tok çifti shprehet “Pse nuk qëndruam me shumë se një orë është se Ilirianës iu prish fustani, dhe nuk kishin zgjidhje tjetër u larguam”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit