29.1 C
New York
Tuesday, June 25, 2024

Buy now

Kishte urdhërarrest ndërkombëtar, arrestohet një shtetas i huaj në aeroport

- Advertisement -

Është arrestuar në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”, një shtetas i huaj ndaj të cilit kishte urdhërarrest ndërkombëtar.

I njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Aeroporti Adem Jashari / 04.06.2024 – 08:00. Në bazë të urdhërarrestit ndërkombëtar është arrestuar i dyshuari mashkull shtetas i huaj dhe i njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftim.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit