10.5 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Kimi tërhiqet nga gara e American Idol: Ju lutem vazhdoni të më mbështesni pasi që ky është vetëm fillimi

- Advertisement -

Bëri krenarë të gjithë shqiptarët me performancën e tij në American Idol.

Freskim Rama, bëri bujë me historinë e tij duke fituar shumë fansa anembanë botës.

Ai pasi e kaloi rrethin e parë të kësaj gare prestigjioze, u tërhoq me dëshirën e tij.

Rama njoftoi se nuk do të performojë në Hollywood, por i ftoj njerëzit që ta mbështesin edhe tutje pasi që sipas tij, ky është veç fillimi.

“Kam takuar disa njerëz të jashtëzakonshëm gjatë procesit dhe ju jam shumë mirënjohës të gjithëve për dashurinë dhe mbështetjen që më keni dhënë. Kjo ishte një ëndërr e realizuar dhe nuk do të ishte e mundur pa ju”, ka shkruar ai në një postim në Instagram transmeton Klankosova.tv

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit