1.2 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Kimberli West prezantohet si prokurore e Specializuar në seancën ndaj Thaçit dhe të tjerëve

Prokurorja e re e Specializuar, Kimberli West, është prezantuar edhe zyrtarisht në seancën e sotme ndaj Thaçit dhe të tjerëve.

Ajo edhe zyrtarisht e ka filluar punën, disa muaj pas emërimit.

“Është kënaqësi të jem këtu, dhe falemiderit që më dhatë mundësinë”, tha ajo.

Seanca pritet të vazhdojë me dëshmitarin 31 të Prokurorisë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit