28.2 C
New York
Wednesday, May 22, 2024

Buy now

Kim Kardashian u përgjigjet thashethemeve për një romancë të mundshme me Tom Brady

- Advertisement -

Kim Kardashian ka ironizuar me thashethemet për një romancë të mundshme me Tom Brady.

Ajo u shfaq tek “Greatest Roast of All Time: Tom Brady” këtë të diel, ku foli në lidhje me këto thashetheme.

“Unë jam vërtet këtu sonte për Tomin”, tha ajo me shaka.

“Nuk do të vija sonte, por meqenëse nuk jam këtu si e dashura e Tomit, ka ende shans që të dal nga këtu si e dashura e tij”, shtoi Kardashian.

Ndërkaq, Brady më vonë mori mikrofonin dhe bëri shaka me Kimin dhe martesën e saj me Kanye West.

“E di që Kim ishte e tmerruar të ishte këtu sonte, jo për shkak të kësaj, por sepse fëmijët e saj janë në shtëpi me babanë e tyre”, është shprehur ai.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit