11.2 C
New York
Wednesday, February 28, 2024

Buy now

Kim Kardashian nis lidhje të re dashurie?

Prej disa muajsh thuhet se një romancë e re po lind në radhët e të famshmëve, e këtë herë bëhet fjalë për Kim Kardashian dhe Odell Beckham Jr, yllin e futbollit amerikan. Dyshja duket se nuk po bën asgjë për të shuar zërat e thashethemeve, edhe pse vëmendjes mediatike nuk i shpëton asnjëherë protagonizmi i të dyve në të njëjtën kohë dhe vend.

Këtë herë, Kim dhe Odell kanë marrë pjesë në një festë para çmimeve Grammy-s të organizuar nga reperi Jay Z në vilën e tij në West Hollywood. Listës së pjesëmarrësve VIP, ju shtuan edhe ata të dy, ndonëse Kim dhe Odell kanë mbërritur të ndarë në festë.
Kim Kardashian në një lidhje të re?

E veshur tërësisht me të zeza, Kim iu bashkua festës me motrën e saj më të vogël Khloé Kardashian, ndërsa Beckham Jr. u shfaq veçmas prej tyre.

Kim Kardashian në një lidhje të re?

Media pretendon se ka pasur momente takimi në garazhin e parkimit mes themelueses së SKIMS dhe lojtarit të Baltimore Ravens, pra një moment privat mes të dyve.

Makina luksoze e Kim-it u fotografua duke u larguar nga festa rreth orës 1:30 të mëngjesit të djeshëm, ndërsa brenda nuk u pa njeri për shkak të xhamave të errët të automjetit.

Kim dhe Odell janë takuar për herë të parë në shtatorin e vitit të kaluar, kur një burim për Page Six ka thënë se nuk janë takime rastësore, por ata të dy janë shpesh pjesë e organizimeve dhe festave të përbashkëta.

Spekulimet për një romancë mes tyre u ringjallën kur Kim mori pjesë në 31 vjetorin e ditëlindjes së Beckham Jr. nëntorin e vitit të kaluar.

Kujtojmë që Kardashian është nënë e katër fëmijëve, ndërsa Odell është baba i një fëmije, pas ndarjes nga modelja Lauren Wood, në fillim të vitit 2023.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit