-0.4 C
New York
Thursday, February 29, 2024

Buy now

Kim Kardashian në lidhje me ish-të dashurin e motrës së saj Khloe, sportistin Odell Beckham Jr

Kim Kardashian dhe Odell Beckham Jr janë në një lidhje që nga vera e kaluar – por kanë mbajtur romancën e tyre të fshehur për ‘respekt ndaj djalit të tij’ dhe për të parandaluar shpërthimet publike nga Kanye West.

Kështu ka bërë të ditur një burim për Daily Mail.

Ylli televiziv, 43 vjeçe, dhe atleti, 31 vjeç, fillimisht u lidhën publikisht që nga shtatori i vitit 2023, kur filloi të përhapet spekulimi rreth një lidhjeje të mundshme mes tyre. Tani, të dy kanë raportuar se kanë marrëdhënie vetëm me njëri-tjetrin.

“Kim ka qenë në një marrëdhënie romantike me Odell në verën e kaluar dhe mendonte se kishte arritur ta mbante marrëdhënien e fshehtë”.

Çifti ka zgjedhur t’i mbajë gjërat private për të shmangur çdo spekulim të rremë se themeluesja e markës “Skims” është një ‘shkatërruese shtëpish’ pas ndarjes së Odell nga nëna e djalit të tij, Zydn.

Ndërsa shpjegojnë arsyen pse Kim ka qenë kaq e fshehtë për jetën e saj dashurore, burimi theksoi se çifti u dakordua të mbante gjërat private për të shmangur çdo spekulim të rremë se Kimi “ka ndërhyrë” në raportin e Odell dhe ish-të dashurës së tij.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit