1.2 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Kim Kardashian merr vëmendje me dukjen në një fustan të zi, thekson linjat e bujshme trupore

Kim Kardashian pati një natë plot argëtim të hënën teksa po shkonte në festën e ditëlindjes së Odell Beckham Jr., pas Çmimeve të Modës CFDA.

43-vjeçarja solli me vete shoqen e ngushtë La La Anthony, 41 vjeçe, e cila ishte në Atlanta për samitin e “ForbesBLK” më herët gjatë ditës.

Kim kishte veshur pamje të ngjashme me festën e ditëlindjes dhe ceremoninë e ndarjes së çmimeve, një ansambël i zi, me frymëzim gotik, shkruan DailyMail.

Ajo veshi një fustan të hapur, me lidhëse, i cili i nxirrte në pah gjoksin e saj, ndërsa shtoi shtresa gjerdanësh me emblemën e dallueshme të kryqit.

 

Nga ana e saj, La La ishte e veshur me një pamje mahnitëse më të zeza që përfshinte një prerje të ulët me geta të tejdukshme dhe një fund të përshtatshëm.

Ajo gjithashtu mbante doreza të gjata të zeza të tejdukshme që shtriheshin deri në krahët e saj.

Kim veshi të njëjtin fund të gjatë të zi në dukjen e yllit të NFL, ndërsa doli nga The Ritz-Carlton.

Dhe grimi i saj ishte vendosur në mënyrë perfekte me një buzëkuq me ngjyrë nudo.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit