11.4 C
New York
Sunday, April 14, 2024

Buy now

Kim Kardashian mbështet motrën Khloe pas skandalit

- Advertisement -

Kim Kardashian bëri një pushim të shkurtër nga arratisja e saj e ëmbël në Bahamas me Pete Davidson për të qenë në krah të motrës së saj, Khloe.

41-vjeçarja postoi një foto në Instagram me motrën e saj dhe fëmijët e tyre në një festë. Fotoja e ëmbël u shoqërua me ikonën e simbolit të pafundësisë për t’i treguar kështu mbështetjen pa kushte motrës në këto kohë të vështira.

Vetë Khloe iu përgjigj me një tjetër koment me simbolin e përdorur nga Kim.

Aktualisht, motra më e vogël e sipërmarrëses po kalon një situatë të vështirë me babanë e vajzës së saj, i cili konfirmoi atësinë e një fëmije tjetër.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit