25.4 C
New York
Wednesday, July 24, 2024

Buy now

Kiara Tito poston një tjetër foto me Luna Mari, ja vështirësia që has me vogëlushen!

- Advertisement -

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë bërë prindër për herë të parë. Lajmin e bukur e kanë ndarë menjëherë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale. Moderatorja dhe këngëtari janë bërë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar me emrin e veçantë, Luna Mari. Ata postuan foton e parë në profilet e tyre në “Instagram”, ku shfaqeshin duart e tyre teksa mbanin dorën e vogëlushes së porsalindur.

Ndërkohë, vetëm pak më parë, moderatorja ka ndarë me ndjekësit foton e vogëlushes, teksa ka shkruar:

Sa herë vendos Lunën të bëjë ‘tummy time’ e zë gjumi…

‘Tummy time’ është koha që foshnjat të shtrihen në bark për periudha të shkurtra ndërsa janë zgjuar. Është një mënyrë e rëndësishme për të ndihmuar foshnjat të forcojnë muskujt e qafës dhe shpatullave dhe të përmirësojnë aftësitë motorike. Epo duket se Kiara po has këtë vështirësi të vogël me Luna Mari, teksa atë e zë gjumi gjatë këtij ushtrimi.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit