-0.4 C
New York
Thursday, February 29, 2024

Buy now

Kiara për herë të parë na zbulon detaje nga emri i vajzës

Moderatorja e njohur Kiara Tito së shpejti do të behët nenë e një vajzë.

Pak orë më parë ajo ka zbuluar inicialet e vajzës, ku ishte shprehur “Mirmëngjes nga bebi E”, shkruan “Kosovarja”.

Mesa duket emri i vajzës do të filloj me shkronjën E.

Kujtojmë se çifti janë të lumtur dhe po i shijojnë ditët me njëri tjetrin.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit